Optymalizacja kodu htmlAby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę jej kod źródłowy musi być zoptymalizowany i niezawodny.

Kod HTML powinien być jak najmniejszy, wpływa to znacznie na ilość zużytego transferu jak i na szybkość interpretacji kodu przez przeglądarki użytkowników, strony wczytują się szybciej. Ale kod HTML powinien również przekazywać jak najwięcej istotnych informacji dla odwiedzającego stronę internauty a za razem powinien być odpowiednio zoptymalizowany pod roboty wyszukiwarek internetowych by był dla nich przyjazny i wyróżniał najważniejsze informacje, na których nam zależy aby to właśnie one zostały w pierwszej kolejności zaindeksowane i zaprezentowane w wyszukiwarkach.

Wszystkie strony tworzę zgodnie z najnowszymi standardami sieciowymi kładąc szczególną uwagę na optymalizację pod roboty internetowe co daje gwarancję że ich kod źródłowy jest dostępny dla wszystkich wyszukiwarek internetowych a strony poprawnie i jednakowo wyświetlają się w każdej przeglądarce potencjalnego internauty odwiedzającego witrynę.